School Tour to biuro podróży zrzeszające osoby, dla których podróżowanie jest prawdziwą pasją, które kochają swój zawód i urokiem podróży pragną dzielić się z innymi, szczególnie najmłodszymi. Sami będąc zapalonymi podróżnikami, zdobywaliśmy doświadczenie organizując dla siebie wyprawy po świecie. Jak głosi powiedzenie, „podróże kształcą”, dlatego pragniemy, aby nasza oferta realizowała rozwój młodego turysty na płaszczyźnie kulturowej, przyrodniczej oraz społecznej.

Wybierając naszą ofertę możesz mieć pewność, że plan wycieczki zostanie zrealizowany zgodnie z Twoimi wymaganiami. Zaproponujemy Ci szereg gotowych propozycji, opartych na naszym doświadczeniu i opiniach klientów, jednak każda nasza wycieczka jest niepowtarzalna, stworzona dla konkretnej grupy, z uwzględnieniem jej specyfiki. Dlatego też naszą pracę opieramy zawsze na Waszych sugestiach.

 

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych, który prowadzony jest przez Marszałka Województwa Śląskiego. Ponadto objęci jesteśmy gwarancją ubezpieczeniową wydaną przez firmę Europa Ubezpieczenia.

 

certyfikat

DOKUMENTY

 WARUNKI UCZESTNICTWA

REFERENCJE